Кабінет психолога знаходиться на другому поверсі дитячого садка.
Атмосфера кабінету дружелюбна, тепла, невимушена.
Кабінет відповідає для проведення індивідуальних та групових робіт з дітьми (корекційних та розвивальних занять ), для консультацій батьків та педагогів, для сумісної роботи (дитина-батько), для тренінгової роботи.

Основні напрямки роботи практичного психолога:
- розробка технологій психолого-педагогічного супроводу навчально-виховного процесу та її впровадження;
- психодіагностична та корекційна розвивальна робота з метою вивчення та корекції емоційно-вольової та пізнавальної сфери дошкільників, міжособистісних стосунків, сфери сімейних взаємин, психологічної зрілості старших дошкільників до вступу в школу, психофізичного розвитку та індивідуальних властивостей дошкільників;
- підвищення рівня психологічної грамотності педагогів і батьків.

Консультування вихователів, батьків з питанням виховання, навчання і розвитку дітей;
- психопрофілактична робота спрямована на покращення міжособистих взаємин в педколективі, профілактика і корекція відхилень психологічного розвитку дітей.
- робота з документацією, обробка та інтерпретація результатів тестів та документації, оформлення робочої документації, планування робочої діяльності, облаштування кабінету психолога.

КОРЕКЦІЙНО-ВІДНОВЛЮВАЛЬНА РОБОТА ПСИХОЛОГА В ГРУПІ