Група Колобок

У групі працюють вихователі
Коваленко Людмила Миколаївна       та                          Мікунова Альбіна Василівна.
Помічник вихователя Ханані Ганна Олександрівна
Група» «Колобок» працює за естетичним напрямком.
У групі є багато різноманітних куточків:
Куточок природи - місце де дитина отримує естетичне задоволення від спілкування з рослинами та тваринами.
Національний Український куточок – ознайомлення дітей з національними Українськими традиціями, символами, побутом та життям людей.

Велике значення приділяється фізичному розвитку дітей: (фізкультурні хвилинки, заняття, рухливі ігри та ігри спортивного напрямку)

Куточок ОБЖД – дітям дають знання, як поводити себе на вулицях та дорогах, у побуті, протипожежна безпека.
Куточок «Я і природа» - дидактичні ігри та посібники для отримання знань дітьми про рослинний, тваринний світ, природні явища. Як навчити дітей поводити себе у природному оточенні та любити і берегти природу. Куточок розвиваючих ігор - ігри на розвиток уваги, логічного мислення, пам’яті та сенсорики.