Поради батькам

1. Наповнюйте голову думками про мир, сміливість, здоров’я, надію. Так як наше життя таке, яким його роблять наші думки!

2. Працюючи в тісному взаємозв'язку з усіма членами адміністрації, психолог проводить роботу з дітьми, батьками, вихователями на запит керівника дошкільної установи або методиста з:
• дослідження, чи відповідає стиль роботи вихователя особливостям конкретної вікової групи;
• визначення психоемоційної атмосфери в колективі;
• виявлення причин проблем і надання допомоги у встановленні адекватних взаємин вихователя з батьками вихованців.
3. Психолог та батьки. Батьки є вашими першими союзниками у вирішенні всіх проблем. Тому психолог має бути відкритим для спілкування з ними. Також варто пам’ятати, що поглиблену індивідуальну діагностику, корекційну роботу ви можете проводити тільки з дозволу батьків.

4. Психолог і дитина. Відвертість, усмішка, щирість, уміння вийти з найнеймовірнішої ситуації – все це забезпечує авторитет психолога. Важливий і стиль вашої поведінки: як запрошуємо дітей прийти на обстеження, як реагуєте на провокації, агресію дітей.

5. Психолог та колектив. Суть цих взаємин – рівноправна співпраця. І у вихователя, і у психолога є спільна мета – дитина,її розвиток і добробут. Спілкування з вихователями має ґрунтуватися на принципах пошани його досвіду і (або) віку, дипломатії і компромісу. У колективі завжди знайдеться група вихователів,які з цікавістю включаться у спільну з вами діяльність.