Історія нашого дитячого садочка.

Історія нашого дошкільного закладу розпочалася 22 квітня 1960 року.

Дітей тоді набирали дуже багато, майже 140 чоловік.

Працювало 5 груп: молодша, середня, старша № 1, №2 і підготовча.

Підпорядкований ДНЗ № 158 "Червона шапочка" був дитячому сектору ПМЗ на чолі з Коцюбою Л.М.

Першим завідувачем була Марія Степанівна з 1960 по 1974 р.р.

На той час веранди були дерев`яні, був літній басейн.

У 1974 році у ДНЗ № 158 завідувачем стає Сінчук Лідія Григорівна, яка започаткувала проведення капітального ремонту.

У дошкільному закладі з`явилися:

пральна кімната на місці, де був розташований літній басейн;

віранди побудували з кирпича;

зробили розподіл за цехами на харчоблоці.

У 2001 році ДНЗ № 158  "Червона Шапочка" переходить до районного відділу освіти "Красногвардійської у місті ради. Завідувачем ДНЗ № 158 стає Жуховицька Катерина Францівна.

З 2005 року завідувачем ДНЗ № 158 "Червона шапочка" стала Радченко Вікторія Іванівна.

Колектив ДНЗ з першого дня роботи став творчим та вимогливим, вже через рік став опорним по фізичному вихованню та проведенню семінарного навчання.

На теперішній  час в  ДНЗ № 158  працює  чотири групи :

1-ясельна - "Сонечко",

3-садові-"Колобок" , "Вишенька","Капітошка".

Дитячий садок відвідує 70 дітлахів.

На групах працюють досвідчені педагоги , чотири мають вищу-спеціальну освіту,

три  середню педагогічну освіту.

01.09.2016 навчального року була відкрита логопедична група у заклад. Створені належні умови для логопедичної роботи  по випраленню вад мовлення дітей дошкільного віку.

01.01.2017  ДНЗ перейшов під порядкування до управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради