РОБОТА МЕТОДИЧНОГО КАБІНЕТУ

У дитячому  закладі  працює методичний кабінет  обладнаний  методичною літературою, та дидактичним матеріалом  для допомоги вихователям у роботі з дітьми та  батьками.
     Обладнання методичного кабінету  розроблено за  сферами  життєдіяльності дітей  згідно Базової програми розвитку   дитини дошкільного  віку  « Дитина».  У роботі з педагогами  використовуються інтерактивні форми навчання: педагогічні ради, педагогічні факультативи, педагогічні хвилинки,консультації, круглий  стіл, колективні перегляди.

Педагогічний  колектив  працює  над впровадженням  і  вдосконаленням змісту інноваційних форм

ЗАДАЧІ КЗО ДНЗ № 158 «ЧЕРВОНА ШАПОЧКА»

1. Надати вихованцям різнобічної , універсальної дошкільної освіти, згідно Базового компоненту дошкільної освіти України
2. Створити умови для розвитку здібностей дітей дошкільного віку .
3. Забезпечити сфери розвитку особистості ,згідно вимог Базового компоненту дошкільної освіти.

ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ НА НОВИЙ НАВЧАЛЬНИЙ РІК

1.Створити розвивальне середовище для забезпечення ефективного особистісного розвитку кожної дитини.
2.Виховувати у дітей любов і повагу до українського народу через фольклор та формувати на його основі почуття патріотизму та національної гідності.
3.Формувати культуру здоров`я особистості в сучасному українському суспільстві.

ОЧІКУВАНІ РЕЗУЛЬТАТИ :
1.Підвищення якості дошкільної освіти.
2.Сформованість навичок у дітей турбуватись про своє здоров`я .
3. Психологічна готовність дошкільників переходу до школи.

4.Соціальна та життєва компетентність дітей дошкільного віку.

Педагогічний колектив дошкільного навчального закладу будуть дотримуватися таких орієнтирів:

Ø  Наступність та перспективність дошкільної та початкової освіти.

Ø  Інтеграція родинного та суспільного виховання.

Ø  Креативна освіта для розвитку інноваційної особистості.

Ø  Залучення до обов'язкової дошкільної освіти дітей п’ятирічного віку, що не відвідують дитячий заклад.

Ø  Психолого-педагогічний супровід дітей з особливими освітніми проблемами в умовах інклюзивної освіти.

На основі вище перелічених орієнтирів, Дошкільний навчальний заклад  № 158 визначає такі пріоритетні завдання:

•       Формувати екологічний світогляд дітей дошкільного віку в контексті нової редакції Базового компонента.
  •        Продовжувати роботу за обласною науково-методичн проблемою «Креативна освіта для розвитку інновацій  особистості»
  •       Формування здорової особистості через інтеграцію родинного та суспільного виховання.